Katalog

Aktivní filtry:
Dostupnost
Outletelektro.eu - iPhony už od 2.090 Kč

Outletelektro.eu - reproduktory se slevami až 79 %!


Elektrické kartáčky Počet produktů: 4

 • 3 690 Kč 1 190 Kč

  Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze rozbalené v originálním obalu. Záruka 12 měsíců. Balení neobsahuje hlavice - lze samostatně dokoupit.Nemusí obsahovat český manuál.

  Záruka: 1 rok Rozbalené
 • 4 690 Kč 2 690 Kč

  Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky a stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Drobné oděrky. Balení neobsahuje čistící hlavice.

  Záruka: 1 rok Předváděcí z výstav a veletrhů
 • 4 690 Kč 1 990 Kč

  Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky a stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Drobné oděrky. Bez hlavic - lze samostatně dokoupit.Nemusí obsahovat český...

  Záruka: 1 rok Předváděcí z výstav a veletrhů
 • 259 Kč 149 Kč

  Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v rozbaleném originálním nebo náhradním obalu. Záruka 12 měsíců. Nemusí obsahovat český manuál.

  Záruka: 1 rok Rozbalené
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek