Kufry Počet produktů: 6

 • 15 490 Kč 2 590 Kč

  Zboží spadá do kategorie A - NOVÉ ROZBALENÉ S DROBNOU VADOU. Nové zboží, pouze nepatrná nebo drobná oděrka. Testováno! V originálním rozbaleném obalu. Záruka 12 měsíců. Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Menší kosmetické vady na kufrech, nad kolečky a kolečka lehce podřené.

  Záruka: 1 rok
  Nové rozbalené a drobná vadaNové rozbalené a drobná vada
 • 18 790 Kč 3 590 Kč

  Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním rozbaleném obalu. Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Všechny kufry nesou známky použití, lehce podřené kolečka + kosmetické vady na kufrách. Největší kufr má promáčklý levý...

  Záruka: 1 rok
  Zánovní použitéZánovní použité
 • 3 600 Kč 1 190 Kč

  Zboží spadá do kategorie A - NOVÉ ROZBALENÉ S DROBNOU VADOU. Nové zboží, pouze nepatrná nebo drobná oděrka. Testováno! V náhradním obalu. Záruka 12 měsíců. Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Kryty nad kolečky jsou lehce podřené, nemá vliv na funkčnost.

  Záruka: 1 rok
  Nové rozbalené a drobná vadaNové rozbalené a drobná vada
 • 1 090 Kč 490 Kč

  Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze rozbalené, v náhradním obalu. Záruka 12 měsíců.

  Záruka: 1 rok
  RozbalenéRozbalené
 • 15 490 Kč 2 790 Kč

  Zboží spadá do kategorie A - NOVÉ ROZBALENÉ S DROBNOU VADOU. Nové zboží, pouze nepatrná nebo drobná oděrka. Testováno! V originálním rozbaleném obalu. Záruka 12 měsíců. Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Kosmetické vady na kufrách. Vybledlá barva na jednom kufru.

  Záruka: 1 rok
  Nové rozbalené a drobná vadaNové rozbalené a drobná vada
 • 990 Kč 290 Kč

  Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v rozbaleném originálním obalu. Záruka 12 měsíců.

  Záruka: 1 rok
  RozbalenéRozbalené
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek