Grily Počet produktů: 10

 • 1 790 Kč 1 195 Kč

  Zboží spadá do kategorie A - NOVÉ ROZBALENÉ S DROBNOU VADOU. Nové zboží, pouze nepatrná nebo drobná oděrka. Testováno! V originální poškozeném obalu. Záruka 12 měsíců.  Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Nemusí obsahovat český manuál.Na grilovací ploše jsou 2 mírně vypouklá místa.

  Záruka: 1 rok Nové rozbalené a drobná vada
 • 3 990 Kč 1 995 Kč

  Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze rozbalené v originálním obalu. Záruka 12 měsíců. Nemusí obsahovat český manuál.

  Záruka: 1 rok Rozbalené
 • 1 290 Kč 845 Kč

  Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, v náhradním obalu. Záruka 12 měsíců. Nemusí obsahovat český manuál.

  Záruka: 1 rok Rozbalené
 • 1 890 Kč 1 295 Kč

  Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v rozbaleném originálním obalu. Záruka 12 měsíců. Nemusí obsahovat český manuál.

  Záruka: 1 rok Rozbalené
 • 2 090 Kč 1 095 Kč

  Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Nese drobné oděrky a stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním poškozeném obalu.Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Nese drobné oděrky ve vnitřní části grilu.Nemusí...

  Záruka: 1 rok Předváděcí z výstav a veletrhů
 • -43% Rychlý náhled

  Sleva končí za:

  990 Kč 560 Kč

  Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Nese drobné oděrky a stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním/ poškozeném obalu.Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Nese oděrky na rukojetích.Nemusí obsahovat český manuál.

  Záruka: 1 rok Předváděcí z výstav a veletrhů
 • -35% Rychlý náhled

  Sleva končí za:

  1 990 Kč 1 295 Kč

  Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v rozbaleném originální obalu. Záruka 12 měsíců. Nemusí obsahovat český manuál.

  Záruka: 1 rok Rozbalené
 • -53% Rychlý náhled

  Sleva končí za:

  1 790 Kč 845 Kč

  Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky a stopy použití.Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním nebo náhradním obalu. Nemusí obsahovat český manuál.

  Záruka: 1 rok Předváděcí z výstav a veletrhů
 • -42% Rychlý náhled

  Sleva končí za:

  1 290 Kč 745 Kč

  Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky a stopy použití. Záruka 12 měsíců.  Nese mírné oděrky.Nemusí obsahovat český manuál.

  Záruka: 1 rok Předváděcí z výstav a veletrhů
 • -61% Rychlý náhled

  Sleva končí za:

  3 490 Kč 1 345 Kč

  Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu". Nese stopy použití.

  Záruka: 1 rok Zánovní použité
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek