Chladící gelové polštářky na prsa Lansinoh 10500 3v1, fialová

AM-L-3v1

Lansinoh

RozbalenéRozbalené

Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v originálním poškozeném obalu. Záruka 12 měsíců.

Více informací

1 Položka

350 Kč

-41%

590 Kč

Nakupte ještě za 2 000 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Záruka 12 měsíců

Chladící gelové polštářky na prsa Lansinoh 10500 3v1, fialová

Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v originálním poškozeném obalu. Záruka 12 měsíců.

Nový Lansinoh TheraPearl 3v1 obklad na prsa přináší úlevu od bolesti při různých problémech spojených s kojením. Může být použit jako teplý nebo studený obklad, samostatně nebo s odsávačkou mateřského mléka.

Flexibilní a opakovaně použitelní TheraPearls 3v1 obsahuje měkký látkový obal, který lze pohodlně vložit dovniř podprsenky, kde poskytne úlevu od bolestí.

TheraPearl 3v1 jako teplý obklad napomáhá zmírnit problémy s tokem mléka a mastitidou. Může být použit před kojením, jsou-li prsa zvětšená, nebo také před odsáváním, kdy napomáhá k uvolnění toku mléka. Jednoduše ohřejte balíček podle pokynů na obalu (max. na 15 sekúnd v mikrovlnce)

TheraPearl 3v1 jako chladivý obklad přináší úlevu od bolesti při otocích nebo při bolestivém nalití prsů. Obklad je možné zchladit v ledničce i mrazáku.

Toto unikátní vyhotovení Lansinoh TheraPearl 3v1 je navrženo tak, aby se anatomicky přizpůsobilo tvaru prsu, díky čemuž poskytuje 360° zmírnění bolesti. TheraPearl je netoxický, hygienický, nepáchnoucí a esteticky příjemný!

Podle lékařských doporučení se má TheraPearl 3v1 použít  max. po dobu 20 minut během jednoho použití . Jakmile se aplikuje, může být vyčištěn jemným mýdlem, saponátem nebo alkoholem.

Pomáha při spuštění mléka a zmírňuje příznaky mastitidy a bolesti, když jsou prsa přeplněné mlékem. TheraPearl 3v1 je také kombinovatelná s odsávačkami mateřského mléka, kde šetří čas potřebný na uvolnění mléka z mlékovodů.  

Technické specifikace

- Výrobce: Lansinoh
- Barva: Fialová
- Ohřev v mikrovlné troubě: Ano
- Velikost: UNI
Netoxický – bez BPA a BPS
- Opakovatelně použitelné: Ano

Související produkty