Tyčový vysavač Philips AquaTrio Pro 3v1 FC7080/01 - modrá

A-KU-phili-cistic

Philips

Zánovní použitéZánovní použité

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese stopy použití a oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

1 Položka

5 490 Kč

-50%

10 990 Kč

Záruka 12 měsíců

Tyčový vysavač Philips AquaTrio Pro 3v1 FC7080/01 - modrá

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese stopy použití a oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.

Přístroj Philips AquaTrio Pro s jedinečnou technologií trojité akcelerace v sobě spojuje vysavač, mop a vysoušeč pro viditelné výsledky a kompletní mokré čištění na tvrdých podlahách.

Pokročilá technologie čištění pro perfektní výsledky
Výkonná technologie Aqua Cyclone vysaje a odstraní všechny skvrny, špínu a prach. Kartáče z mikrovlákna, které se točí proti sobě, zase vytváří opar z čisté vody a efektivně odstraňují špínu. Všechna špína se rozpustí ve vodě, která se zachytí samostatné nádrži. Rychlost otáčení kartáčů vytváří proudění vzduchu, které zanechává podlahu zdánlivě suchou

Odstraní až 99 % bakterií a redukuje alergeny
Přístroj AquaTrio Pro odstraní až 99 % všech bakterií a redukuje alergeny. Vzhledem k oddělení nádržky na čistou a špinavou vodu se všechen prach a alergeny zachytí v nádržce na špinavou vodu.

Účinnost není nijak závislá na teplotě vody ani množství čisticího prostředku
Technologie AquaTrio Pro dosahuje vynikajících výsledků při použití běžné teplé nebo studené kohoutkové vody. V případě potřeby můžete přidat také libovolný čisticí prostředek, ale používejte výhradně nepěnivé nebo málo pěnivé prostředky vhodné pro vaši tvrdou podlahu.

2 kartáče z mikrovlákna odstraňují všechny nečistoty, prach a špínu
Výkonné kartáče z mikrovlákna se otáčejí rychlostí 6 700 ot./min a efektivně odstraní všechny rozlité tekutiny, prach a nečistoty. Současně se přizpůsobí různým tvarům podlahy a dokážou vyčistit i spáry.

Hlavní přednosti
- Oddělené nádržky na čistou a špinavou vodu zajišťují vytírání vždy čistou vodou, všechna špína a alergeny jsou uschovány v nádržce se špinavou vodou.
- Podlaha schne v porovnání s běžným vytíráním o 50 % rychleji.
- Dokonalé na všechny tvrdé podlahy (vhodné pro mokré vytírání): dřevo, parkety, laminát, vinyl, linoleum, keramika, dlažba, mramor a přírodní kámen.
- Jedna plná nádržka s obsahem 700 ml vystačí na vyčištění více jak 60 m2 plochy tvrdé podlahy, ošetření velkých ploch při použití minimálního množství vody.

Rychle se otáčející kartáče se za provozu samy čistí
Kartáče se za provozu samy čistí. Odstředivé síly roztáčejí nečistoty a vodu z podlahy a přenášejí je z kartáčů do nádržky se špinavou vodou. Pro zajištění optimálního výkonu při čištění vyměňte kartáče AquaTrio Pro každých 6 měsíců (FC8054).

Ušetřete až 50 % energie. Ušetřete až 70 % vody
Vysoce efektivní použití umožňuje ušetřit až 50 % spotřeby energie v porovnání s vysáváním běžným vysavačem. Můžete také spotřebovat až o 70 % méně vody ve srovnání s vytíráním mokrým mopem.

Samočisticí přístroj s vyplachovací zásuvkou
Přístroj AquaTrio Pro se čistí sám. Stačí jej vložit do speciálně navržené vyplachovací podložky, nalít do ní hrníček vody z vodovodu a na pár sekund zapnout.

Kvalita z hlediska alergenů testována institutem ECARF
Technologie AquaTrio s vodní filtrací je certifikovaná jako protialergická Evropským centrem pro výzkum alergie. Systém Aqua Cyclone obalí špínu a prach, alergeny se zachytí do vody a už se nemohou roznášet vzduchem. Technologie AquaTrio odstraní 99,95 % alergenů z chlupů koček a psů, roztočů a pylu a zajistí tak domácí prostředí přívětivé k alergikům.

Kontrolka LED vás upozorní, pokud je potřeba provést nějakou činnost
Zezelená, když se přístroj AquaTrio Pro zapne a je připraven k čištění. Změní barvu na modrou, pokud je třeba naplnit nebo vylít nádržky na vodu. A nakonec zčervená, pokud se u kartáčů vyskytuje nějaká překážka, abyste ji mohli odstranit a bez problémů pokračovat v čištění.

Technické specifikace

- Výrobce: Philips
- Akční rádius: 8,5 m
- Kapacita nádržky na špinavou vodu: 0,8l
- Kapacita nádržky na čistou vodu: 0,65l
- Pokrytí plochy na jednu nádržku: 60 m2
- Délka kabelu: 7 m
- Příkon: 500W
- Barva: modrá