Tyčový AKU vysavač Dirt Devil DD777-1

A-KU-DIRTD

Dirt Devil

Zánovní použitéZánovní použité

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, nese stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Nese stopy použití.

Více informací

1 Položka

2 990 Kč

-57%

6 990 Kč

SLEVA+ KONČÍ ZA

Nakupte ještě za 2 000 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Záruka 12 měsíců

Tyčový AKU vysavač Dirt Devil DD777-1

Stav produktu:

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, nese stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Nese stopy použití.

Vše v jednom pro dokonalý úklid vaší domácnosti nabízí tyčový aku vysavač Blade Total 32V. Vylepšená technologie DIRECT HELIX odsává vzduch přímo do cyklonové jednotky, a tak zajišťuje vysoký a konstantní výkon. Díky funkci Boost můžete kdykoli zvýšit výkon a tlačítkem Roll Brush aktivujete turbo kartáč pro vysávání koberců. Stav baterie a ovládání vysavače Blade je na rukojetí pomocí LED ovládání. K dispozici máte nástavec na štěrbiny a čalounění a díky praktickému držáku na stěnu můžete mít vysavač Dirt Devil snadno uskladněný a vždy připravený k použití. 

Design vysavače Dirt Devil Blade je uzpůsobený tak, aby vám napomohl k co nejdokonalejšímu úklidu domácnosti. Nádoba na prach je umístěná poblíž vaší ruky, a tak si můžete dobře zajistit rovnováhu i při úklidu ve výškách. Ergonomicky tvarovaná rukojeť má několik poloh, aby se přizpůsobila vaší ruce v různých čistících polohách. S vysavačem Blade Total se jednoduše pohybuje a díky tomu, že je lehký, jej můžete využívat i pro vysávání nad hlavou nebo u stropu.

Technické specifikace:

Hmotnost: 2,5 kg
Baterie Li-Ion: 32V
Objem: 0,6l