Robotický vysavač Neato Botvac D85

SK-bot-D85

Neato

Zánovní použitéZánovní použité

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Záruka 12 měsíců. V poškozeném originálním obalu. 
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese oděrky a stopy použití.
Balení nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

1 Položka

11 990 Kč

-32%

17 690 Kč

Záruka 12 měsíců

Robotický vysavač Neato Botvac D85

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Záruka 12 měsíců. V poškozeném originálním obalu. 
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese oděrky a stopy použití.
Balení nemusí obsahovat český manuál.

Botvac D85 je účinný robotický vysavač od světového výrobce Neato Robotics. Tento vysavač se stane skvělým pomocníkem ve vaší domácnosti. Je velmi univerzální a vysaje vše od drobků přes chomáče prachu na všech typech podlah a ve všech koutech vaší domácnosti.

Uklidí každý kout
Neato Botvac slouží k úklidu všech typů podlah. Díky vysokému sacímu výkonu 43 W dokáže spolehlivě vysát i koberce s výškou vlasu až 2,5 cm. Má speciální kartáč, boční kartáček a rovnou příď, které zajišťují efektivní vysávání rohů a těžce přístupných míst s dosahem už 1 cm od stěny a v rozích. Obsahuje také kartáč s čepelemi spiral, který umožňuje ještě vyšší efektivitu a tichý chod. Kartáč se velmi snadno nasazuje a obsahuje i koncovku, která snižuje namotávání vlasů.

Jednoduché čištění
Vysavač má velkou bezsáčkovou nádobu na nečistoty o objemu 770 ml. Při čištění určitě oceníte, že je nádoba velmi dobře přístupná. Stačí pouze shora otevřít filtr a jednoduše ji vyprázdnit. Součástí vysavače je účinný HEPA filtr, který efektivně zachycuje částice z prachu, zvířecí srsti i alergeny. Vysavač se nezastaví před prahy mezi jednotlivými místnostmi a je schopen je bez problémů přejet až do výšky 2 cm. Tato schopnost mu umožňuje plynulé multi–pokojové vysávání.

Když už se unaví, sám se dobije
Pokud se robotovi vybije baterie, automaticky se vrátí do dobíjecí základny. Po nabití pokračuje v úklidu přesně tam, kde skončil. Robot je vybaven patentovanou technologií laserové navigace, která mu podrobně umožňuje naskenovat si prostor a uložit si detailní mapu místností. Tímto způsobem je umožněno začít s vysáváním po nabití na místě, kde robot úklid skončil. Vysává místo vedle místa a nemusíte se bát, že by některou místnost vynechal.

Vysavač s vysokou inteligencí
Vysavač je schopen pracovat velmi systematicky i za tmy, nehrozí narážení do nábytku a tvorba hluku. Vysavač také obsahuje senzory, které zabraňují jeho pádu ze schodů. Pokud mu chcete nařídit, kam může a nemůže jezdit, použijete magnetickou hraniční pásku, která robotovi jasně vymezí prostor, kde nemá vysávat. Vysavač je vybaven mini USB zástrčkou pro komunikaci. Nahráním nového softwaru se mohou modernizovat i starší Neata.

Oblíbenec u majitelů domácích mazlíčků
Jeho vysoký výkon a speciální kartáče dokážou bez námahy posbírat 100 % zvířecích chlupů ze všech typů podlah i z koberců. Práci s Neato Botvac usnadňuje přehledné menu. Jednoduše si tak nastavíte úklid v libovolný den i čas. Pouhým jediným stisknutím tlačítka lze zapnout funkci multi–pokojového vysávání.

Technické specifikace

- Výrobce: Neato Robotics
- Sací výkon: 43 W
- Objem nádoby na prach: 770 ml
- Zdroj energie: aku (Ni-Mh)
- Hlučnost: 60 dB
- Barva: černá. bílá