Outletelektro.eu * AKCE TÝDNE - kategorie VLASOVÁ HYGIENA s vyššími slevami až 70 %

close
  • -14 000 Kč
  • Novinka

SMART Televizor Philips 65PUS7304/12, 4K UHD HDR

1 rok Zánovní použité Zánovní použité

BB7610

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití.
Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.

                               !!!!! POUZE OSOBNÍ ODBĚR !!!!!

Obsah balení: TV, napájecí kabel, klasický dálkový ovladač (bez stojanu).

10 990 Kč
S DPH
24 990 Kč Sleva 56%
Počet
Poslední kus skladem

SMART Televizor Philips 65PUS7304/12, 4K UHD HDR

Chytrý televizor, který zvládne obstarat vše. Každé video upraví, abyste si užili zářivých barev, příjemného jasu a perfektní plynulosti. K tomu vám bude přehrávat špičkový zvuk, který bude naprosto čistý a jasný a navíc zvládne promítat barvy z obrazovky na stěnu za přístrojem. Tím bude celkový dojem ještě lepší a sledování mnohem zábavnější, protože budete snadněji vtaženi do děje na displeji. Díky prostředí Android TV bude vyhledávání rychlejší a intuitivnější a navíc si můžete do televize stáhnout všechny své oblíbené aplikace. Vestavěný asistent Google za vás obstará spuštění pračky nebo ztlumení světel.

Kvalita zvuku na maximu

I ten sebelepší pořad nestojí za nic, pokud ho pořádně neuslyšíte. Právě proto televize Philips podporuje zvuk Dolby. Díky tomu si každý seriál, film i živý přenos sportovního utkání užijete skutečně naplno a vychutnáte si je do nejmenších detailů. Zvuk se perfektně ponese po celé místnosti a uslyšíte tak jasně, jako byste videa sledovali naživo. A to vše z pohodlí vašeho obýváku.

Philips Ambilight

Už žádné ostré ohraničení filmů nudnými televizními rámečky. Televizory disponují funkcí Philips Ambilight, která dokáže odrážet barvy z obrazovky na okolní stěny. Tak nebudete při sledování rušeni okolím a můžete se nechat dokonale vtáhnout do děje. Obrazovka bude vypadat ještě o něco větší a při poslechu hudby si budete moci užívat takřka uměleckou světelnou show.

Philips P5

Televizory disponují špičkovou technologií Engine Philips P5 Perfect Picture, se kterou bude každá vyobrazená scéna jako živá. Všechny detaily se zobrazí opravdu do hloubky, barvy jsou jasné, živé a maximálně realistické. Všechny odstíny pleti jsou přirozenější a kontrasty ještě ostřejší. Pohyby se přehrají naprosto plynule, abyste ani při tom nejrychlejším spádu událostí neztratili důležité objekty z očí.

Intuitivní Android

Operačním systémem televize je Philips Android TV, který je tak intuitivní, jak ho znáte ze svých dalších chytrých přístrojů. Neustále se učí vaše preference a zvyky, podle kterých vám nabídne přesně to, co právě potřebujete. Ukáže vám, kde jste posledně ve sledování skončili, nebo vám předloží databázi filmových novinek, abyste se mohli inspirovat. Najdete tu i Obchod Google Play a galerii aplikací Philips. Můžete si tedy užívat své oblíbené aplikace a hry na ještě větší obrazovce.

Vylepšená videa

Nejen, že vám televizory Philips přehrají všechny oblíbené filmy, ale dokonce je zvládnou i vylepšit! Každý jednotlivý snímek upraví a technologie HDR10+ na něm nastaví optimální hodnoty kontrastu a jasu. Při sledování známých videí nebudete věřit svým očím, co všechno na nich vlastně je. Rozpoznáte nové detaily, původně tmavé scény budou přehlednější a sledování bude ještě zábavnější.

Postará se o celou domácnost

V televizi na vás čeká Google Asistent, vždy ochotný vám s čímkoli pomoci. Dokáže spolupracovat se službou Alexa a skrze ni ovládat další chytré spotřebiče ve vašem domě. Nemusíte vstávat od sledování napínavého fotbalového zápasu, abyste šli upravit nastavení termostatu. Zkrátka to řeknete vaší televizi a ona si s tím už poradí. A když budete chtít přepnout na jiný pořad, nemusíte doslova ani hnout prstem.

Philips
BB7610
1 ks

Parametry

Záruka
12 měsíců
Již použité

Doporučené produkty z kategorie: