SMART Televizor Samsung UE60J6272

BB5451

Samsung

Zánovní použitéZánovní použité

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, nese stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.

                            !! POUZE OSOBNÍ ODBĚR !!

Obsah balení: TV, napájecí kabel, klasický dálkový ovladač (bez stojanu).

Vada obrazu: levá a pravá část obrazu má nepatrný podsvit viditelný na světlé scéně - při běžném sledování nerozpoznatelné.

Více informací

1 Položka

9 490 Kč

-68%

29 990 Kč

Nakupte ještě za 2 000 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Záruka 12 měsíců

SMART Televizor Samsung UE60J6272

Stav produktu: 

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, nese stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

                            !!!! POUZE OSOBNÍ ODBĚR !!!!

Obsah balení: TV, napájecí kabel, klasický dálkový ovladač (bez stojanu).

Vada obrazu: levá a pravá část obrazu má nepatrný podsvit viditelný na světlé scéně - při běžném sledování nerozpoznatelné.

Jen pohlédněte na ten úžasný obraz televizoru. S rozlišením Full HD si budete užívat každičký detail obrazu. Navíc další technologie se postarají o to, že barvy budou živé a rychlé pohyby čisté a ostré. Televizor nenabízí pouze televizní pořady, ale také aplikace různého druhu. Abyste mohli přistupovat k obsahu velmi rychle, uživatelské prostředí bylo zpracováno velmi intuitivně. Televizor s vámi bude vstávat každé ráno a informovat vás o všem, co potřebujete vědět. Jako chytrý televizor umí dokonale spolupracovat s chytrým telefonem. Budete moci přenášet obsah z telefonu na velkou obrazovku, ale i naopak. Televizor se přizpůsobil rychlosti dnešní doby a dokáže dělat více věcí najednou, rychle a plynule.

Rozlišení Full HD vám poskytne natolik detailní obraz, jako byste se dívali z okna ven. Televizní pořady a sportovní utkání si tak budete moci užívat naplno.

Užívejte si rychle se měnící scény na maximum. Technologie Clear Motion Rate se postará o to, aby i ten nejrychlejší pohyb byl zobrazen čistě a bez rozmazání. Sledování akčních filmů a sportovních pořadů bude jedna báseň. Technologie využívá vylepšenou obnovovací frekvenci panelu spolu s výkonným procesorem pro zpracování obrazu a podsvícení. Vibrující obraz zajišťuje také technologie Wide Colour Enhancer, která odhaluje skryté detaily a podává barvy obrazu velmi živě.

Televizor můžete synchronizovat s budíkem vašeho telefonu. Co to pro vás znamená? Hned po probuzení si budete moci přečíst přehled aktuálních informací, jako je například váš denní harmonogram. Televizor se automaticky sám zapne, a vy tak budete moci vykročit pravou nohou do nového dne!

Máte rozkoukané video na YouTube, ale chcete si nyní pustit oblíbený pořad? Směle do toho! Pak se jednoduše vrátíte k online videu a budete pokračovat tam, kde jste skončili.

Technické specifikace: 


Displej
Úhlopříčka obrazovky 60"
Úhlopříčka obrazovky: 152 cm
Rozlišení: 1.920 x 1.080

Virtuální prostorový zvuk
DTS Studio Sound
DTS kodek
DTS Premium Sound 5.1
3D zvuk

Digitální vysílání
DVB-T2 / C / S2 (T2=H.265)
Analogový tuner
Ano

Konektivita
SMART televizor: ano
HDMI: 4
USB: 3
Komponentní vstup (Y/Pb/Pr): 1
Kompozitní vstup (AV): 1 (společné použití pro komponentní signál Y)
Ethernet (LAN): 1
Sluchátka: 1
Digitální Audio výstup (optický): 1
Vstup RF (pozemní/kabelový vstup): 1 / 1 (společné použití pro pozemní vysílání) / 1
Slot CI: 1
Vestavěný modul pro připojení k bezdrátové síti LAN: Ano
Anynet+ (HDMI-CEC): Ano
Herní režim: Ano
Jazyk OSD: 27 evropských jazyků
Obraz v obraze: Ano
Vestavěné rozhraní BT HID: Ano
Podpora rozhraní USB HID: Ano
Teletext (TTX): Ano
Třída energetické účinnosti: A+

Napájení
Zdroj napájení: AC220-240V 50/60Hz
Příkon (max.): 184 W