Televizor Samsung UE40K5602

BB4447

Samsung

Zánovní použitéZánovní použité

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití.
Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu. 
Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Obsah balení: TV, dálkový ovladač, napájecí kabel, stojan. Stojan nelze z TV oddělat.
                 
                              !!! POUZE OSOBNÍ ODBĚR !!!

Více informací

Tento produkt již není na skladě

3 990 Kč

-69%

12 990 Kč

Záruka 12 měsíců

Televizor Samsung UE40K5602

Stav produktu:

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu. Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Obsah balení: TV, dálkový ovladač, napájecí kabel, stojan. Stojan nelze z TV oddělat.
                           

                                  !!! POUZE OSOBNÍ ODBĚR !!!

Špičkový 40“ SMART televizor Samsung s Full HD rozlišením s úhlopříčkou 101 cm, který u vás doma vytvoří pohlcující atmosféru plnou dokonalého zvuku a obrazu, tak živého, jako byste koukali ven z okna. Požitek z barev, jasný obraz bez blikání a úžasné detaily, to je realita televizního obrazu v podání Samsung.

Vychutnejte si skvělý obraz po každém zapnutí vašeho televizoru díky rozlišení Full HD, které k vám domů přináší neuvěřitelně realistický a pohlcující zážitek ze sledování. Užívejte si sledování filmů v novém světle se všemi detaily díky vysokému jasu, neuvěřitelnému kontrastu a reálným barvám.

Technologie Ultra Clean View analyzuje váš obsah pokročilým algoritmem s cílem vyfiltrovat a snížit obrazový šum, a tím dosáhnout kvality, která se co nejvíce přibližuje kvalitě rozlišení Full HD a to i v případě, že je zdrojové video nižší kvality než Full HD. Díky této technologii si tak můžete pokaždé vychutnat kvalitní obraz, dokonale konkurující kvalitě rozlišení Full HD.

Televizor disponuje novým ovládacím menu, které nabízí jednotný přístup jak k televizním programům, tak i k internetovým videím (OTT) dále pak ke hrám, aplikacím apod. Nejlepší na tom je, že máte přístup k oblíbenému obsahu ihned po zapnutí televizoru.

Technologie Micro Dimming Pro společnosti Samsung dokonale zobrazuje temnější černou a jasnější bílou, čímž dosahuje úžasného jasu a kontrastu, díky kterým si užijete chvíle plné dramatického napětí při sledování vašich oblíbených filmů nebo seriálů.

Televizor disponuje integrovaným modulem Wi-Fi, který vám umožní připojit váš SMART televizor k internetu bez zbytečných kabelů, které akorát překáží, zamotávají se a hyzdí celkový design televizoru.

Technické specifikace:

Úhlopříčka displeje ["]: 40
Nativní rozlišení: 1920 x 1080 (Full HD)
Technologie: LED, Smart (chytrá)
Typ tuneru: DVB-C, DVB-T2
Počet HDMI: 3
WLAN (WiFi): Ano
HbbTV (Červené tlačítko): Ano
Úhlopříčka displeje [cm]: 101
Úhlopříčka displeje ["]: 40
Frekvence (Hz): 50
Index kvality obrazu: 400
WLAN (WiFi): Ano
Operační systém: Tizen
HDMI: Ano
Počet HDMI: 3
Energetické třída: A
Spotřeba [W]: 54
Výkon reproduktorů [W]: 20