Televizor Philips 47PFH6309/88

BB3972

Philips

Zánovní použitéZánovní použité

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.

Obsah balení: TV, klasický dálkový ovladač, napájecí kabel (bez stojanu).

Vada obrazu: nepatrný tmavší podsvit v levé části obrazovky viditelný na světlých scénách. Při běžném sledování TV nerozpoznatelné.

Více informací

1 Položka

5 490 Kč

-66%

15 990 Kč

Záruka 12 měsíců

Televizor Philips 47PFH6309/88

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Záruka 12 měsíců. V originálním nebo náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Obsah balení: TV, klasický dálkový ovladač, napájecí kabel (bez stojanu).

Vada obrazu: nepatrný tmavší podsvit v levé části obrazovky viditelný na světlých scénách. Při běžném sledování TV nerozpoznatelné.

Vysoce výkonný s bezkonkurenčním designem, to je 3D LED Smart televizor Philips 47PFH6309. Objevte nekonečné možnosti technologie Smart TV online, integrované Wi-Fi, komunikujte s přáteli díky aplikaci Skype, ponořte se do 3D světa a ovládejte televizor pomocí smartphonu nebo tabletu. Užijte si výrazný ostrý obraz s vynikajícími detaily s funkcí Pixel Plus HD, precizní a bohaté barvy s obnovovací frekvencí 200 Hz Perfect Motion Rate a mnohem více.

Elegantní design, hladké linie
Známé pravidlo "Méně je více" určilo design tohoto skvostu. Design byl navržen tak, aby hladce ladil s jakýmkoliv interiérem. Překrásné bezešvé linie s ultratenkým rámečkem vnáší do Vašeho domova eleganci a diskrétnost.

Wi-Fi Miracast
Sledujte to, co chcete, kdy chcete a kde chcete. Sdílejte fotografie z Vašeho smartphone nebo obrazovku laptopu přímo na televizoru. Připojit se je tak snadné a navíc technologie pracuje s různými zařízeními.

Svoboda ve světě aplikací
Televizor nabízí snadný přístup k širokému spektru aplikací, které jsou dostupné na nové domovské obrazovce. K televizoru lze připojit pevný disk přes USB rozhraní a nahrávat digitální televizní vysílání. S aplikací Philips MyRemote si užijete rozmanité možnosti při organizování svých zážitků. Vaše chytré zařízení (tablet, smartphone) se rázem stane dálkovým ovladačem.

Pasivní 3D technologie
Pasivní 3D technologie v kombinaci s ultrarychlým zobrazením dodá sledování 3D obrazu zcela jedinečný rozměr. Vytváří bohaté hloubky, kontrast a přirozenost obrazu. S 3D brýlemi si nyní vychutnáte 3D obraz tak, jako byste byli součástí děje. Výhodou je i možnost převedení 2D filmu do 3D provedení.

200Hz Perfect Motion Rate
Vychutnejte si i velmi rychlé scény bez zbytečného rozmazání. Levnější televizory občas mívají problém s věrným zobrazením rychlých akčních scén a je u nich patrné drobné rozmazání obrazu. Pro tyto případy byl tento televizor vybaven 200Hz Perfect Motion Rate technologií, která díky vysoké obnovovací frekvenci dokáže věrně zobrazit adrenalinové hraní na konzolích, rychlé sportovní utkání nebo akční filmy.

Úspora díky LED technologii
Model dosahuje skvělých obrazových výsledků díky technologii podsvícení LED. Technologie LED představuje výhody v podobě lepších výkonových parametrů. Televizor tak dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí.

Klíčové vlastnosti
Philips 47PFH6309 se může chlubit Full HD displejem s rozlišením 1920 x 1080 bodů, úhlopříčkou obrazovky 47 palců (119 cm), frekvencí 200 Hz PMR, vynikajícím jasem 300 cd/m2 a vysokým dynamickým kontrastem. Bohatý zvuk zajišťují dva reproduktory s celkovým výkonem 20 W (2x 10 W) a podporou moderních standardů zvuku Incredible Surround a Clear Sound. Tento model disponuje rychlým dvoujádrovým procesorem a vestavěným tunerem pro příjem digitálního pozemního a kabelového signálu (DVB-T/C). Z konektorové výbavy jsou k dispozici 3x HDMI, 1x Scart, 2x USB, CI+ slot, LAN, Wi-fi. Podpora VESA držáku 400 x 200 mm. Rozměry výrobku jsou 1064 x 680 x 254 mm s podstavcem.

Technické specifikace

Výrobce: Philips
Kód výrobce: 47PFH6309/88
Úhlopříčka displeje [cm]: 119
Úhlopříčka displeje ["]: 47
Nativní rozlišení: 1920 x 1080 (Full HD)
Technologie TV: 3D, Ambilight, LED, Smart (chytrá)
3D technologie: pasivní s brýlemi
Frekvence (Hz): 200
Prohnutá obrazovka: Ne
WLAN (WiFi): Ano
HbbTV (Červené tlačítko): Ano
Miracast (Zrcadlení obrazu): Ano
Nahrávání na USB - PVR: Ano
HDMI: Ano
Počet HDMI: 3
USB: Ano
RCA (Komponentní): Ano
SCART: Ano
LAN: Ano
CI: Ano
Typ tuneru: DVB-C, DVB-T
Montáž na zeď: Ano
Energetická třída: A++
Spotřeba [W]: 37
Výkon reproduktorů [W]: 20
České menu: Ano
Barva: Stříbrná
Rozměr pro VESA držák: 400 x 400
Šířka [mm]: 1 064
Výška [mm]: 680
Hloubka [mm]: 254
Hmotnost [kg]: 14,8

Související produkty

Televizor Philips 39PFL3108H
9 690 Kč 3 490 Kč
Televizor LG 42LB561V
9 990 Kč 3 490 Kč