Bluetooth sluchátka Mpow 059, stříbrná

AM-CH-mp-sil

Mpow

Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky či nepatrné stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu. Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

1 Položka

590 Kč

-50%

1 190 Kč

Nakupte ještě za 2 000 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Záruka 12 měsíců

Bluetooth sluchátka Mpow 059, stříbrná

Stav produktu:

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky či nepatrné stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu. Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.

Nejnovější technologie sluchátek Mpow Active Noise Canceling, která účinně snižuje hluk z městského provozu v kabině nebo v letadle. Tato technologie je založena na kontinuální analýze okolního hluku a reaguje na ni rozpoznáním vlnových průběhů a tím analýzou zvuku a vnějšího šumu. Technologie Mpow s technologií Bluetooth ANC spolupracuje se 40 mm zařízením, náhlavní souprava poskytuje vysoce kvalitní zvuk a CSR poskytuje silný a konstantní zvuk, takže si můžete užít opravdu intenzivní zážitek z poslechu. Tato bezdrátová sluchátka vám umožní přijímat hovory s čistým zvukem. Tlačítka vám umožňují rychlé a intuitivní ovládání pro ovládání výkonu, hlasitosti a ovládání stopy při poslechu hudby nebo při používání hands free. Ovládání mikrofonu a hlasitosti je v kabelovém režimu deaktivováno. Funguje s potlačením hluku, podporuje mobilitu: S bluetooth 4.1 se Bluetooth sluchátka Mpow s aktivním potlačením hluku spojí během několika sekund. Pokud je baterie téměř vybitá, můžete si hudbu užívat déle pomocí zvukového kabelu (1,2 m). Chrániče sluchu lze otočit až o 90 stupňů. Čelenka je nastavitelná a chrániče sluchu nabízejí větší odolnost a pohodlí. 

Technické specifikace:

  • Výrobce : Mpow
  • Rozměry produktu: 17.8 x 13.5 x 8.4 cm
  • Hmotnost: 230 gramů
  • Zvukový kabel: 1,2 m
  • Připojení: Bluetooth 4.1

Související produkty