Bezdrátová sluchátka Anker Soundcore Liberty Air 2, bílá

AM-PC-anker-sound

Anker

Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky či nepatrné stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

1 Položka

1 995 Kč

-39%

3 290 Kč

SLEVA+ KONČÍ ZA

Nakupte ještě za 2 000 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Záruka 12 měsíců

Bezdrátová sluchátka Anker Soundcore Liberty Air 2, bílá

Stav produktu:

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky či nepatrné stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.

Zcela bezdrátová sluchátka do uší Anker SoundCore Liberty Air 2 navazují na první generaci tohoto modelu a přinášejí řadu vylepšení. Jsou vybavena technologií Bluetooth 5.0, stupněm krytí IPX5 a podporou hlasových asistentů. K dispozici je rovněž jednoduché, velice intuitivní dotykové ovládání a čtyři vestavěné mikrofony. Tento model je extrémně lehký a díky tomu je pohodlný při každodenním používání. Použité inovativní technologie umožnily snížení hmotnosti sluchátek, která jsou navíc velice pohodlná a odolná. Pro vaše pohodlí je dostupná rovněž aplikace Soundcore App (ke stažení v App Store a Googla Play) a 21 přednastavených ekvalizačních presetů.

Měniče s diamantovou vrstvou na povrchu
Díky diamantové vrstvě na povrchu měničů je docíleno rozšíření frekvenčního pásma o 15 % a zvýšení výkonu basů na dvojnásobek. Extrémně lehký a zároveň tuhý povrch měničů potažených diamantem produkuje zvuk s dokonalou přesností. Aby byl docílen opravdu jedinečný zážitek z poslechu, jsou sluchátka Liberty Air vybavena technologií HearID. Proveďte test a vytvořte vlastní sadu nastavení EQ, která jsou optimalizována pro vaše uši. Technologie HearID mapuje citlivost sluchu na různé frekvence a inteligentně analyzuje výsledky, aby poskytovala skutečně osobní zážitek z poslechu.

Stabilní připojení za všech podmínek
Nejnovější technologie Bluetooth 5.0 poskytuje zcela stabilní připojení. Stejně jako v předchozí verzi je k dispozici jednostupňové párování. Po otevření pouzdra se sluchátka automaticky zapnou a pravé sluchátko s levým se spárují. Sluchátka jsou zcela bezdrátová (True Wireless), takže si už nemusíte lámat hlavu s věčně zamotanými kabely - čeká vás jedinečná svoboda a pohodlí při poslechu. Můžete je s sebou vzít klidně i do posilovny nebo na běhání. Sluchátka jsou voděodolná se stupněm krytím IPX5 (odolnost proti tryskající vodě), takže jim nebude vadit ani pot nebo déšť.

Technické specifikace:

 • Výrobce: Anker
 • Barva: bílá
 • Typ sluchátek: Zcela bezdrátová (True Wireless)
 • Měniče: 6 mm, diamantová vrstva na povrchu
 • Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 KHz
 • Impedance: 16 ohmů
 • Jmenovitý výstupní výkon: 5 mW @ 1% THD
 • Bezdrátové připojení: Bluetooth® 5.0
 • Dosah Bluetooth®: 10 m
 • Integrované ovládací prvky: Dotykové ovládání
 • Mikrofon: Ano, 4x
 • Součást balení: Nabíjecí pouzdro, náušníky XS/S/M/L/XL a kabel USB-C pro pohodlné nabíjení pouzdra

Související produkty