Rychlovarná konvice Rohnson R-7020 - nerez

NS24-R-7020

Rohnson

Zánovní použitéZánovní použité

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.

Nese stopy použití a oděrky.

Více informací

1 Položka

250 Kč

-49%

490 Kč

Záruka 12 měsíců

Rychlovarná konvice Rohnson R-7020 - nerez

Stav produktu:

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.

Nese stopy použití a oděrky.

Rohnson R-7020 FAST BOIL je rychlovarná konvice, která vám během okamžiku připraví vroucí vodu pro oblíbené teplé nápoje, jako je čaj či káva, i polévku a instantní pokrmy. Zaujme elegantním nerezovým designem s praktickým ukazatelem vodní hladiny. To abyste vždy připravili přesně tolik vody, kolik potřebujete a tím ušetřili čas i peníze.
Její hlavní předností je ale bezesporu rychlost – kombinace 1litrového objemu a 2 000 W se vidí málokdy. A právě zásluhou tohoto spojení se dočkáte mimořádně rychlé přípravy vody, které může konkurovat jen málokdo.
Rohnson si dal záležet také na bezpečnosti, takže nechybí funkce automatického vypnutí nebo bezpečnostní pojistka proti přehřátí a spuštění bez vody. V 360° základně pak najdete ještě úložný prostor pro kabel.

Technické specifikace:

Objem: 1 l
Příkon: 2000 W
Podstavec: středový konektor - 360°
Typ ohřevu: ukrytá topná spirála - ploché dno
Materiál: nerez