Novinka Sleva! Věžový reproduktor NGS Wild Trap 3, černá Zobrazit větší

Věžový bluetooth reproduktor NGS Wild Trap 3, černá

P16-witra3

NGS

RozbalenéRozbalené

Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, v originálním poškozeném obalu. Záruka 12 měsíců.

Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

1 Položka

4 790 Kč

-50%

9 490 Kč

SLEVA+ KONČÍ ZA

Nakupte ještě za 2 000 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Záruka 12 měsíců

Věžový bluetooth reproduktor NGS Wild Trap 3, černá

Stav produktu: 

Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, v originálním poškozeném obalu. Záruka 12 měsíců.

Nemusí obsahovat český manuál.

Zvukový systém NGS WILD TRAP3 s trojicí subwooferů, který produkuje impozantní výkon 600 W a z každé párty udělá nezapomenutelný zážitek. Buďte DJ na svém vlastním večírku. Reproduktor NGS WILD TRAP3 podporuje široké možnosti přehrávání hudebního obsahu. Kromě bezdrátového streamování ze smartphonu, tabletu nebo notebooku skrze Bluetooth podporuje také přehrávání z přenosných USB médií. Nechybí ani standardní FM rádio. Díky funkci Super Bass si vychutnáte skvělé podání bassů, samozřejmostí je barevné LED podsvícení a nechybí ani DJ funkce, takže mejdan může klidně začít.

NGS WILD TRAP3 se vyznačuje konstrukcí z kvalitních materiálu, provedení ze dřeva nabízí excelentní zvukovou reprodukci a tolik potřebnou akustiku. Kolečka na spodní straně podporují jednoduchý transport i přes celkovou velikost reproduktoru. Využijte možnosti reproduktoru NGS naplno, staňte se moderátorem nebo hudebníkem. K dispozici je vstup pro mikrofon i kytaru, a tak snadno připojíte další periferie pro ještě větší porci zábavy.

Stylový reproduktor, který lze snadno přenášet díky vestavěným kolečkům. Disponuje trojitým subwooferem s celkovým výkonem 600 W a funkcí Super Bass pro ještě větší zvýšení basů. Barevné LED podsvícení pomůže v navození té správné atmosféry. Přehrávat hudbu je možné jak drátově skrze 3,5 mm vstup, tak i bezdrátově skrze Bluetooth. Samozřejmostí jsou také dva porty USB. Pokud si párty chcete opravdu užít, můžete využít také vstupy pro mikrofon či kytaru. Reproduktor je také vybaven rádiovým FM přijímačem.

Technické specifikace: 

Výkon: 600 W
Možnosti připojení: 2 x USB, 2 x AUX vstup, 1 x audio výstup, vstup pro mikrofon, vstup pro kytaru
Bezdrátové připojení: Bluetooth 2.1
Rozměry: 1330 x 350 x 300 mm
Hmotnost: 23 kg
Barva: černá

Související produkty