Novinka Sleva! Odstředivka na prádlo Orbegozo SC 4600 Zobrazit větší

Odstředivka prádla Orbegozo SC 4600

SU-210

Orbegozo

Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Nese drobné oděrky a stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním/ poškozeném obalu.

Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

2 ks

1 690 Kč

-58%

3 990 Kč

Sleva končí za:

Záruka 12 měsíců

Odstředivka prádla Orbegozo SC 4600

Stav produktu:

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Nese drobné oděrky a stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním/ poškozeném obalu.

Nemusí obsahovat český manuál.

Vždy je dobré mít doma dobrou odstředivku, která usnadní praní. V tomto ohledu je odstředivka Orbegozo praktická, protože nechává oblečení připravené k žehlení. S bubnem z nerezové oceli a kapacitou 5,2 kg a 2800 otáčkami za minutu je toto zařízení bezpochyby cenným spojencem v nepříjemném úkolu praní a sušení prádla.

Život je jednodušší, pokud používáme produkty, které nám umožňují šetřit čas. Z tohoto důvodu je odstředivka Orbegozo ideální volbou, která by v domácnosti neměla chybět.

S ohledem na bezpečnost rodiny má tato centrifuga navíc exkluzivní bezpečnostní mechanismus známý jako TBS. Toto zařízení má dvě funkce. Umožňuje sušení provádět pouze se zavřeným víkem.

Když se buben úplně zastaví, víko sušičky se automaticky otevře.
Bezpečnost a účinnost v jednom produktu.

Technické specifikace:

Značka: Orbegozo
Barva: Bílá
Rozměry produktu: 67,01 x 38,99 x 38,51 cm
Materiál: Nerezová ocel
Automatické vypnutí: Ne
Kapacita: 5,2 kg
Počet otáček: 2800
Hmotnost produktu 8,83 kg