Lyžařská přilba Alpina Sports PARSENA A9207132, vel.52 - 56cm, černá

AM-alp-ski

Alpina

Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky a stopy použití. Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.

Více informací

1 Položka

1 690 Kč

-58%

3 990 Kč

Záruka 12 měsíců

Lyžařská přilba Alpina Sports PARSENA A9207132, vel.52 - 56cm, černá

Stav produktu:

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky a stopy použití. Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.

Na sjezdovce není nic důležitější než bezpečnost. K tomu musí lyžařská přilba dokonale sedět. Alpina Parsena má štíhlý střih což ocení zejména ženy. Konstrukce zaručuje další bod bezpečnosti. Zde je použitá lehká konstrukce Inmold s Hi-EPS a dvěma polykarbonátovými deskami, které se hladce spojují. Ochrana hran a měkké povrchové přechody také vylepšují povrch helmy. Přilba může vypadat dobře, ale pokud to není pohodlné, nikdo ji nebude chtít nosit. A zejména v teplejších dnech se může hromadění tepla pod přilbou stát nepříjemným. Abyste tomu zabránili, vynikajícím řešením je Alpina Parsena. Vzduchové proudy jsou směrovány do celé hlavice kanály v EPS. Tím se udržuje vnitřní prostor naplněný chladícím vzduchem a odvádí teplo. Na přední straně je přilba dokonale sladěna s lyžařskými brýlemi Alpiny. Aktivní ventilace vede vzduch do horní části brýlí - znemožňuje zamlžení čoček. 

Technické specifikace:

Velikost: 52 - 56 cm
Barva: matná černá

Související produkty