Multifunkční mixér s parním ohřívačem 5v1 KYG BFP-1800E, bílá (Výrobník kojenecké výživy)

AM-CH-188

KYG

Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky či nepatrné stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese oděrky.
Součástí balení není víčko na dózu.

Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

1 Položka

1 290 Kč

-48%

2 490 Kč

Nakupte ještě za 2 000 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Záruka 12 měsíců

Multifunkční mixér s parním ohřívačem 5v1 KYG BFP-1800E, bílá (Výrobník kojenecké výživy)

Stav produktu:

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky či nepatrné stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese oděrky.
Součástí balení není víčko na dózu.

Nemusí obsahovat český manuál.

PŘÍPRAVEK POTRAVIN 5 V 1 - Díky funkcím 5 v 1 můžete vařit v páře, míchat, ohřívat, rozmrazovat a sterilizovat. S časovačem můžete vařit různá jídla, jako jsou ovesné vločky, brambory, brokolice, kuřecí prsa atd. Vitamíny, živiny a chuť zůstávají zachovány a přispívají ke zdravé výživě vašeho dítěte. Když parník pracuje, můžete si připravit další pokrmy, abyste ušetřili čas.

PRAKTICKÝ DESIGN - Samostatný parní koš pojme v páře více potravin. Díky rukojeti proti opaření můžete koš parního hrnce bez rizika vyjmout a se 130 wattovým motorem a ostrým ostřím můžete rychle použít všechna vařená jídla jako mixér na kaši. Nasazovací chrániče proti stříkající vodě a nože snižují úsilí čištění po drcení.

MATERIÁL BEZ BPA - Materiál je dobře zpracovaný, 300 ml nádoba z Tritanu a napařovací koš z PP tkaniny, které neobsahují BPA, jsou bezpečnější pro vaše zdraví, zejména pro kojence. Nádrž na vodu je umístěna vedle základnové stanice a voda je ohřívána ohřívačem vody a přeměněna na páru. Díky nerezavějícímu materiálu se nádrž na vodu velmi snadno čistí.

BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM - Výrobník dětské výživy obsahuje integrovaný bezpečnostní zámek. Pokud není mísicí nádoba ve správné poloze nebo není správně nainstalováno víko, motor se nespustí. Zařízení má také ochranu proti přehřátí a přetížení. Před opětovným připojením zařízení vypněte a nechejte několik minut vychladnout. Zařízení pak může znovu fungovat.

SNADNÉ ČIŠTĚNÍ - Čištění je také celkově pohodlné a snadné, protože všechny části, kromě jednotky s noži, lze snadno čistit v myčce. Nůž a jednotka s noži jsou odnímatelné a lze je rychle umýt vodou.

Technické specifikace:

  • Výrobce: KYG
  • Rozměry balíčku: 34.1 x 30.2 x 20.2 cm
  • Hmotnost: 2,76 kilogramů
  • Celkový výkon: 430 W
  • Tepelný výkon: 300 W
  • Míchací výkon: 130 W
  • Jmenovitý výkon: 220V-240V / 50 / 60Hz
  • Kapacita vodní nádrže: 200 m
  • Míchací kapacita: 300 ml