Parní mop Dcenta SM-518 12v1, 1500W - bílomodrá

A-KU-Scopa-12in1

Dcenta

Zánovní použitéZánovní použité

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese oděrky. Zásobník může nést stopy vody.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

1 Položka

1 690 Kč

-43%

2 990 Kč

Záruka 12 měsíců

Parní mop Dcenta SM-518 12v1, 1500W  - bílomodrá

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese oděrky. Zásobník může nést stopy vody.
Nemusí obsahovat český manuál.

Dokážeš si představit, že zvládneš úklid domu či bytu za polovinu času? To není hudba budoucnosti, ale realita s revolučním parním mopem v jednom značky Dcenta. Klasický kbelík s hadrem můžeš nechat v komoře. S mopem Dcenta v jednom tahu vytřeš veškeré tvrdé podlahy, které v domě či bytě najdeš. A to vše bez zbytečného víření prachu.

Vysokoteplotní sterilizace a hygiena
Parní čistič uvolňuje páru o vysoké teplotě od 100 do 120 ° C bez chemikálií. A to může zabít až 99,99% bakterií bez použití čistících prostředků. Podlahový mop je ideální pro čištění obkladů, dřevěných podlah a koberců, oken, pracovních ploch, zahrad, nábytku, kamen a pecí, jakož i pro čištění čalouněného nábytku a textilu.

Rychlé předehřívání a velký výkon
Díky krátké době nahřívání může parní čistič pracovat téměř okamžitě. Výkon 1500 W super páry zase snadno rozpouští olej, odolné skvrny a odstraní další nečistoty a bakterie. Objem páry může dosáhnout 20 až 30 g / min a 2 nastavitelné režimy páry vám mohou pomoci splnit specifické požadavky pro regulaci páry. K odstranění nečistot se používá pouze voda z vodovodu, aniž by bylo nutné kupovat drahé čisticí prostředky.

Kapacita nádoby na vodu a pohotovostní doba
Parní čistič má kapacitu 330 ml vody,  díky níž nemusíte vodu během úklidu opakovaně doplňovat. Ultra dlouhý napájecí kabel je 20 stop dlouhý, Tkaže s jedné zásuvky dosáhnete opravdu do všech rohů místnosti.

Hlavní přednosti
- 12 druhů příslušenství
- 180 ° otočná základna
- Kvalitní provedení
- Široké využití
- Snadné používání
- Úspora času

Technické specifikace

- Výrobce: Dcenta
- Objem nádoby na vodu: 330 ml
- Příkon: 1500W
- Barva: bílá + modrá

Související produkty