Zastřihovač vlasů Resuxi jm-700a

AM-CH-Resuxi

Resuxi

Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky či nepatrné stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu. Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.
Nástavce nejsou součástí balení.

Více informací

1 Položka

290 Kč

-63%

790 Kč

Nakupte ještě za 2 000 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Záruka 12 měsíců

Zastřihovač vlasů Resuxi jm-700a

Stav produktu:

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky či nepatrné stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu. Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.
Nástavce nejsou součástí balení.

Kompaktní a stylový vzhled s vynikajícím tvarovaným designem. Ostré nože a výkonný motor zajišťují vysoce výkonnou přesnost, která umožňuje dosáhnout jakéhokoli stylu a díky tomu se pomůže vyhnout podráždění Vaší  pokožky. Z dlouhodobého hlediska si čepel udrží dlouhodobou ostrost. Je vhodný pro mokré a suché vlasy. Zastřihovač vlasů pro muže je plně omyvatelný díky tomu se snadno čistí. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud ho necháte přirozeně uschnout. Malé a snadno čistitelné tělo, nízká hlučnost, tlumení hluku, protiskluzový kov. Je snadno uskladnitelný, proto se hodí na cesty nebo snadné uložení v kufru kde nezabere skoro žádné místo. Velmi vhodný pro podnikatele nebo turisty. Elektrický holicí strojek na vlasy Anself uspokojí vaši spokojenost s designem a kvalitou. Vhodné pro domácí i kadeřnické účely. Velmi snadné použití.

Technické specifikace:

  • Výrobce: RESUXI
  •  Model: JM-700A
  • Barva: zlatá
  • Hmotnost: 208g
  • Velikost: 20 x 10,5 x 5,3 cm
  • Power: 3W