Dětský digitální fotoaparát Blackpoolal SK-934, Full HD 1080p, červená

AM-CH-black-sk

Blackpoolal

Zánovní použitéZánovní použité

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu. Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese oděrky a stopy použití.
Nemusí obsahovat český manuál.
Fotoaparát a interakce jsou v anglickém jazyce.

Více informací

1 Položka

290 Kč

-63%

790 Kč

Nakupte ještě za 2 000 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Záruka 12 měsíců

Dětský digitální fotoaparát Blackpoolal SK-934, Full HD 1080p, červená

Stav produktu:

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu. Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese oděrky a stopy použití.
Nemusí obsahovat český manuál.
Fotoaparát a interakce jsou v anglickém jazyce.

Tento dětský digitální fotoaparát má 2,0palcový displej s vysokým rozlišením, který dětem poskytuje lepší vizuální efekt k objevování jejich barevných světů. Přijměte ekologické netoxické materiály odolné proti nárazům ABS + PC. Má certifikaci RoHS, EN-71 a FCC, aby byla zajištěna bezpečná a spolehlivá kvalita. Kamery pro děti se velmi snadno používají, maximální paměť, kterou lze nainstalovat, je 32 GB (včetně 32 GB paměťové karty - můžete uložit až 5 000 obrázků), aby děti mohly fotografovat kdykoli a kdekoli chtějí, aniž by se obávaly nedostatku paměti. Kdykoli můžou jakoukoli fotku i odstranit. Můžete si při fotografování vybrat také svoji oblíbenou scénu nebo rámeček (30 snímků + 6 filtrů). Pořizování fotografií, nahrávání videa, přehrávání, samospoušť, nastavení data, nahrávání, time-shot, 30 fotorámečků / samolepky hlavy a zábavné hry atd. Má velmi klasické hry jako např. hada, Tetris a Sokoban, díky kterým si mohou děti užít hodně zábavy. Zábavná samolepka s velkou hlavou výrazně zvyšuje dětskou představivost a kreativitu k uskutečnění jejich snu o malém fotografovi. Fotoaparát je vybaven baterií o kapacitě 600 mAh, kterou lze dobíjet přes USB. Naše dětská kamera je speciálně navržena pro děti ve věku 3-12 let, dívky, chlapce. Roztomilá mini dětská kamera je vhodná pro malé ručičky. 

Technické specifikace:

  • Výtobce: Blackpoolal
  • Položka Rozměry balení: 13 x 12 x 5,9 cm
  • Hmotnost balení: 270 gramů
  • Váha předmětu: 145 gramů
  • Rozlišení záznamu videa: 1080p
  • Maximální paměť: 32GB
  • Doporučený věk výrobcem: od 3 let
  • Baterie o kapacitě: 600 mAH